fbpx
 

Про студію

Батьки новонароджених малюків приходять до мене в студію отримати на пам’ятку гарні фото newborn або фотографії дітей до року. Це – головна мета. Але бонусом є нагода насолодитись самим процесом фотозйомки.

Ось декілька фактів про LittleBeeStudio:

  • Концепція LittleBeeStudio народилась в Одесі 2017 року. В 2019 році я переїхала до Києва, де спочатку облаштувала тимчасову студію. 1 липня 2020 року – дата відкриття LittleBeeStudio на постійній основі в Києві, а влітку 2022 року в зв’язку з військовими подіями перенесла свою діяльність до Кракова. 
  • За роки праці як фотограф новонароджених, я зібрала значну кількість реквізиту – біля 500 одиниць. Маю дві сотні пледиків, бодиків пов’язок, понад півсотні тканинного тла і таку ж кількість в’язаних тваринок. А ще чимало костюмчиків,
    бадейок, кошиків, ліжечок, гнізд… серед них – вироби ручної роботи майстрів з України. Америки, Іспанії, Польщі, Чехії, Данії тощо.
  • Моя студія для newborn фотосесій – світла, тепла і простора (загальна площа складає 60 квадратних метрів). Основна зона – це місце зйомки з постійним та імпульсним освітленням для отримання якісних та насичених кадрів. Для батьків облаштована зона з диванчиком, де можна відпочити, випити кави чи чаю, підключитись до Wi-Fi. 
    Такод під час зйомки батьки можуть ознайомитись зі зразками фотокниг та іншою продукцією, яка знаходиться у студії.
  • Головним пріоритетом у моїй роботі незмінно залишається безпека і комфорт малюків. Студія призначена для зйомки новонароджених і дітей до одного року. У приміщенні встановлено бактерицидний рециркулятор для знезараження повітря. Перед кожною зйомкою проводиться вологе прибирання й студія неодмінно провітрюється. Безпосередньо під час фотосесії підтримується спеціальний температурний режим щоб новонароджені дітки почувались затишно.
  • Увесь реквізит, який використовувався під час зйомки перуть або відпарюють, зберігається лише у чистому вигляді. Для догляду за малюками в студії є спеціальний сповивальний столик, засоби обробки пупка. У наявності також запасні пелюшки, памперси, вологі серветки. Батьки часто перебувають у період після народження малюка в радісному хвилюванні, тому часто забувають про ті чи інші подробиці.

Мені, як фотографу новонароджених у Кракові, залишилось лише сказати: «Ласкаво просимо!» Очікую вас на фотозйомку в LittleBeeStudio!