fbpx
 

Фотосесія вагітності

Чарівне відчуття ейфорії під час вагітності жінкам хочеться зберегти на пам’ять на все
життя. З вашого боку важливо не пропустити найбільш вдалий термін для фотосесії – 26-
34 тижні, коли животик приємно округлився та піднявся. Я зі свого боку забезпечу легку, невимушену атмосферу, коли разом зможемо отримати бажані та неймовірно привабливі кадри.

Я проводжу фотосесії вагітних у Києві, у спеціально обладнаній для цього студії. Власне
в таких умовах вагітна жінка відчуває себе найбільш вільно і зручно, може змінювати вбрання, робити перерви на відпочинок, якщо цього вимагає самопочуття. Моє завдання – налагодити контакт зі своєю гарною моделлю, дозволити їй розкрити свій особливий емоційний стан. Власне тоді буде досягнуто результату, який перевершить очікування.

Якщо ви збираєтесь на фотосесію для вагітних у студії, я хочу дати вам декілька маленьких порад:

  • Вам неодмінно знадобиться професійний мейкап. Я можу домовитись з візажистом, з яким постійно співпрацюю, або можете звернутись до свого спеціаліста. Увага, для макіяжу слід приділити 1,5-2 годин перед зйомкою.
  • Візьміть з собою декілька комплектів однотонної білизни (чорної і білої чи тілесного кольору). Треба мати з собою білу майку, блузку чи сорочку без рисунків, а також джинси. Решта – справа вашого смаку.
  • Подбайте про манікюр. Ідеальний варіант – французький манікюр чи світлий однотонний лак. Яскравий манікюр може створити певний дисонанс у кадрі, тому його бажано не використовувати. Не менше важливим на фотозйомці для
    вагітних
    педикюр. Радше за все на фото будете без взуття.

Водночас, кожна фотосесія вагітності унікальна. Тому нам з вами важливо попередньо
поговорити. Можливо, це допоможе не пропустити певні нюанси, які можуть сприяти досягненню повної гармонії. Чекаю ваші дзвінки і повідомлення!. Чекаю ваші дзвінки і повідомлення!